Author: o***i
Date:
Review: 喜歡這個顏色而求是霧面材質的更喜歡了
顏色: 026 Like A Feather
Price: NT$201
Original Price: NT$241
| Color | 028 Light Work |
| Texture | Cream |
| Type | Blush Stick |
| Finish | Dewy |
| 高度 | 3.6 cm |
| 長度 | 8.5 cm |
| 淨重 | 7 g |
| 寬度 | 3.6 cm |
| SKU | sb260227172305416909607 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 6796419 people said the quality is very good!
Author: o***i
Date:
Review: 喜歡這個顏色而求是霧面材質的更喜歡了
顏色: 026 Like A Feather
Author: g***n
Date:
Review: pretty good 👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 025 High Winds
Author: s***9
Date:
Review: 比想像中的還好用, 很有質感,希望可以一直使用下去
顏色: 211 In The Clouds
Author: s***9
Date:
Review: 比想像中的還好用, 很有質感,希望可以一直使用下去
顏色: 025 High Winds
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.